AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Regulament FIFA Glory Empty
MesajSubiect: Regulament FIFA Glory   Regulament FIFA Glory Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 7:09 pm

REGULAMENT GENERAL!!!
1.Nu sunt admise limbajul vulgar,neparticiparea la meciuri .
2.In cazul in care un jucator nu poate juca un meci din anumite motive este obligat sa anunte moderatorul ligii in care sunteti pentru a obtine o amanare.Amanarea se acorda pentru maxim 48 de ore de la termenul limita pana cand trebuie jucat meciul,fiecare jucator va putea intr-un sezon sa amane 3 meciuri.
3.In cazul in care jucatorul nu isi joaca minim jumatate din meciurile din liga , nu va mai avea voie sa joace sezonul urmator .
4.In cazul in care jucatorii se cauta pe mess dar nu se nimereste sa se intalneasca pana la termenul limita , meciul va fii egal .
5.Nu este permisa folosirea patch-urilor care afecteaza multyplayeru,cei care au astfel de patchuri au la dispozitie 24 de ore sa reinstaleze jocul pentru nu a fi exclus din campionat .
Level of Detail:Medium
7.In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase , de exemplu: daca meciul se intrerupe in minutul 60 se va relua meciul si se va mai juca inca 30 de minute adica din muntul 0 pana in minutul 30.
8.Scorul final se considera cel din minutul 90.Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.
9.Maxim 3 cartonse rosii pe meci,daca veti avea mai multe veti pierde meciul cu 3-0
10.Este interzisa folosirea combinatie Q + W sau A + Q din jumatatea proprie de teren .
11.Este interzisa executarea cornerelor pe bara sau direct pe poarta .
12.Pt injurii aduse la adresa adversarului jucatorul va fi penalizat cu pcte in clasament (-1 pct ,-2 pcte sau - 3 pcte sau chiar mai mult depinde de gravitate si poate ajunge chiar pana la excluderea din camp ) si in functie de injuriile adresate vor fii si penalizari cu bani din bugetul echipei ...asta doar dak cel care a fost injurat aduce dovezi privind acest lucru .
13.Nu aveti voie sa repetati meciurile indiferent de rezultate .
14.In timpul managementului , daca doi jucatori sau inteles la un transfer si unul dintre ei a postat ... celalalt jucator nu mai are voie sa se razgandeasca si este obligat sa confirme...
15.Penalizari:
- nedisputare = 0-0,
- neprezentare = 3-0,
- postare de scor fals = 5-0,
- injurii adversarului = 5-0.
16.Jucatorii care se inscriu vor avea aceasi echipa si acelasi lot si in sezonul 4 si 5 ( ex.: Eu imi iau in sezonul acesta ( sez 3 ) echipa Juventus dupa ce am facut transferurile din sezonul 3 si s-au jucat toate meciurile , cand va incepe sezonul 4 voi avea tot echipa Juventus si echipa nu va fii cea normala … va fii cea cu transferurile din sezonul 3).