FG09
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


The Next Generation Is Here ...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Erori Fisier.db

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Erori Fisier.db Empty
MesajSubiect: Erori Fisier.db   Erori Fisier.db Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 8:01 pm

Aici postati erorile care le-ati vazut in fisierul.db
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
cristiboss70

cristiboss70


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/03/2009

Erori Fisier.db Empty
MesajSubiect: Re: Erori Fisier.db   Erori Fisier.db Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:11 am

la fiorentina:
defoe am marit 10 ovr trebuia sa fie de 91 e de 90 ...plus ca nu inteleg cum naiba se maresc alea toate ...fuga...sprint...toate alea ...ca initial defoe are la ovr 81 fuga de 94 si eu bag 10 ovr si acuma are fuga 95...si nu numai la el ...la camoranesi am marit ovr cu 7 ..alea au crescut numai cu 5 ... la salihamidzici am marit cu 9 ovr alea au crescut numai cu maxim 6....la cantona cu 5 alea cu 4....amauri cu 7 alea cu 6...
Sus In jos
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Erori Fisier.db Empty
MesajSubiect: Re: Erori Fisier.db   Erori Fisier.db Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 12:33 pm

cristiboss70 a scris:
la fiorentina:
defoe am marit 10 ovr trebuia sa fie de 91 e de 90 ...plus ca nu inteleg cum naiba se maresc alea toate ...fuga...sprint...toate alea ...ca initial defoe are la ovr 81 fuga de 94 si eu bag 10 ovr si acuma are fuga 95...si nu numai la el ...la camoranesi am marit ovr cu 7 ..alea au crescut numai cu 5 ... la salihamidzici am marit cu 9 ovr alea au crescut numai cu maxim 6....la cantona cu 5 alea cu 4....amauri cu 7 alea cu 6...
Imi cer scuze pt acel ovr gresit ... si sa-ti raspund si la astea cu sprint. sunt foarte multe categorii gen dribling , acceleration , heading , stamina etc. cand maresc un ovrl nu inseamna ca trebuie sa se mareasca neaaparat sprintul poate se mareste heading sau stamina etc...
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
cristiboss70

cristiboss70


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/03/2009

Erori Fisier.db Empty
MesajSubiect: Re: Erori Fisier.db   Erori Fisier.db Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 12:00 am

scotianu' a scris:
cristiboss70 a scris:
la fiorentina:
defoe am marit 10 ovr trebuia sa fie de 91 e de 90 ...plus ca nu inteleg cum naiba se maresc alea toate ...fuga...sprint...toate alea ...ca initial defoe are la ovr 81 fuga de 94 si eu bag 10 ovr si acuma are fuga 95...si nu numai la el ...la camoranesi am marit ovr cu 7 ..alea au crescut numai cu 5 ... la salihamidzici am marit cu 9 ovr alea au crescut numai cu maxim 6....la cantona cu 5 alea cu 4....amauri cu 7 alea cu 6...
Imi cer scuze pt acel ovr gresit ... si sa-ti raspund si la astea cu sprint. sunt foarte multe categorii gen dribling , acceleration , heading , stamina etc. cand maresc un ovrl nu inseamna ca trebuie sa se mareasca neaaparat sprintul poate se mareste heading sau stamina etc...
atunci cum iti explici ca in alt campionat am marit tot la defoe cu mai putine ovr parca cu 8 deci are 89 si are la fuga 98...
Sus In jos
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Erori Fisier.db Empty
MesajSubiect: Re: Erori Fisier.db   Erori Fisier.db Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:58 am

cristiboss70 a scris:
scotianu' a scris:
cristiboss70 a scris:
la fiorentina:
defoe am marit 10 ovr trebuia sa fie de 91 e de 90 ...plus ca nu inteleg cum naiba se maresc alea toate ...fuga...sprint...toate alea ...ca initial defoe are la ovr 81 fuga de 94 si eu bag 10 ovr si acuma are fuga 95...si nu numai la el ...la camoranesi am marit ovr cu 7 ..alea au crescut numai cu 5 ... la salihamidzici am marit cu 9 ovr alea au crescut numai cu maxim 6....la cantona cu 5 alea cu 4....amauri cu 7 alea cu 6...
Imi cer scuze pt acel ovr gresit ... si sa-ti raspund si la astea cu sprint. sunt foarte multe categorii gen dribling , acceleration , heading , stamina etc. cand maresc un ovrl nu inseamna ca trebuie sa se mareasca neaaparat sprintul poate se mareste heading sau stamina etc...
atunci cum iti explici ca in alt campionat am marit tot la defoe cu mai putine ovr parca cu 8 deci are 89 si are la fuga 98...
nush...
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Erori Fisier.db Empty
MesajSubiect: Re: Erori Fisier.db   Erori Fisier.db Icon_minitime

Sus In jos
 
Erori Fisier.db
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Download Fisier.db FIFA Glory

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FG09 :: Management :: Download fisier-
Mergi direct la: