FG09
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


The Next Generation Is Here ...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reclamatii la adresa moderatorilor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Reclamatii la adresa moderatorilor Empty
MesajSubiect: Reclamatii la adresa moderatorilor   Reclamatii la adresa moderatorilor Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 7:50 pm

Crezi ca un moderator ti-a facut nedreptate ?
Reclama-l aici !!!
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
keeper93

keeper93


Mesaje : 22
Data de înscriere : 11/03/2009

Reclamatii la adresa moderatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii la adresa moderatorilor   Reclamatii la adresa moderatorilor Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 1:23 pm

Reclamatie adusa lui Zwzy care intr`o provocare l`a pus pe Riquelme si eu pe Klose scor 2-1 pentru mine ! Apoi dupa meci imi zice pe mess ca am folosit Q+W Neutral ! Nu de alta dar a pierdut jucatorul ! Si apropo nu am folosit combinatia de taste Q+W am folosit A simplu` ! Daca se poate sa se faca dreptate Neutral !
Sus In jos
zwzy
Admin
Admin
zwzy


Mesaje : 140
Data de înscriere : 10/03/2009

Reclamatii la adresa moderatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii la adresa moderatorilor   Reclamatii la adresa moderatorilor Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 1:26 pm

keeper93 a scris:
Reclamatie adusa lui Zwzy care intr`o provocare l`a pus pe Riquelme si eu pe Klose scor 2-1 pentru mine ! Apoi dupa meci imi zice pe mess ca am folosit Q+W Neutral ! Nu de alta dar a pierdut jucatorul ! Si apropo nu am folosit combinatia de taste Q+W am folosit A simplu` ! Daca se poate sa se faca dreptate Neutral !



da ma esti nebun ce ai... Smile))Smile))Smile)) nici nu se vedea ce folosesti Smile))Smile))Smile)) si mai era din meci.. nu dupa meci... ca am iesit in timpul meciului.... ca foloseai non-stop q+W numai asa jucai.... Smile)
Sus In jos
keeper93

keeper93


Mesaje : 22
Data de înscriere : 11/03/2009

Reclamatii la adresa moderatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii la adresa moderatorilor   Reclamatii la adresa moderatorilor Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 1:30 pm

zwzy a scris:
keeper93 a scris:
Reclamatie adusa lui Zwzy care intr`o provocare l`a pus pe Riquelme si eu pe Klose scor 2-1 pentru mine ! Apoi dupa meci imi zice pe mess ca am folosit Q+W Neutral ! Nu de alta dar a pierdut jucatorul ! Si apropo nu am folosit combinatia de taste Q+W am folosit A simplu` ! Daca se poate sa se faca dreptate Neutral !



da ma esti nebun ce ai... Smile))Smile))Smile)) nici nu se vedea ce folosesti Smile))Smile))Smile)) si mai era din meci.. nu dupa meci... ca am iesit in timpul meciului.... ca foloseai non-stop q+W numai asa jucai.... Smile)


Daca e asa cum zici u vreau dovezi ... Print screen ceva .. Dar nu ai cum sa dovedesti pentru ca nu folosesc combinatia de taste Q+W .. Recunosc ca folosesc A simplu dar nu Q+W



Imi pare rau ,dar daca nu exista dovezi Riquelme va merge la cel care a castigat provocare...sau daca era in timpul meciului jucati minutele ramase!!!
Sus In jos
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Reclamatii la adresa moderatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii la adresa moderatorilor   Reclamatii la adresa moderatorilor Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 12:32 am

keeper93 a scris:
zwzy a scris:
keeper93 a scris:
Reclamatie adusa lui Zwzy care intr`o provocare l`a pus pe Riquelme si eu pe Klose scor 2-1 pentru mine ! Apoi dupa meci imi zice pe mess ca am folosit Q+W Neutral ! Nu de alta dar a pierdut jucatorul ! Si apropo nu am folosit combinatia de taste Q+W am folosit A simplu` ! Daca se poate sa se faca dreptate Neutral !



da ma esti nebun ce ai... Smile))Smile))Smile)) nici nu se vedea ce folosesti Smile))Smile))Smile)) si mai era din meci.. nu dupa meci... ca am iesit in timpul meciului.... ca foloseai non-stop q+W numai asa jucai.... Smile)


Daca e asa cum zici u vreau dovezi ... Print screen ceva .. Dar nu ai cum sa dovedesti pentru ca nu folosesc combinatia de taste Q+W .. Recunosc ca folosesc A simplu dar nu Q+W




Imi pare rau ,dar daca nu exista dovezi Riquelme va merge la cel care a castigat provocare...sau daca era in timpul meciului jucati minutele ramase!!!


ba nu !!! RIQUELME RAMANE LA AC MILAN SI PROVOCAREA SE ANULEAZA !!!! pt ca e imposobil sa dai o dovada in care sa arate ca cineva a folosit q+w !!!
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatii la adresa moderatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii la adresa moderatorilor   Reclamatii la adresa moderatorilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii la adresa moderatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatii la adresa jucatorilor
» RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FG09 :: Reclamatii :: Reclamatii-
Mergi direct la: