FG09
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


The Next Generation Is Here ...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
zwzy
Admin
Admin
zwzy


Mesaje : 140
Data de înscriere : 10/03/2009

RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 1:55 pm

Ce draq fisier ai facut ma??? Stau oameni astia numai pe capul meu, ca nu e bun fisierul... si ca ti`au zis si le`ai zis ca ai treaba... asa admin.... nu se ocupa de campionatul lui si mai are pretentii la jucatori ca nus seriosi... aseara vine unu` imi zice ca el are in plus Robinho si Farfan... acum de dimineata altu ca el nu are Robinho si Farfan... i`am zis sa vb cu cel care a facut fisierul si cica am vb dar mi`a zis sal las ca are treaba.... asa admin, asa jucatori... nu inteleg dc mai ai pretentii sa fie numai jucatori seriosi, dar...... mie tot la fel..... nu imi marisei vreo 7 jucatori cu cat trebuia, nu imi bagasei un jucator, imi mai scazusei ovr la 2..... daca tot cauti staff, cauta macar unu care stie sa faca fisier klumea, nu.....

SI LUCREZA SI TU FISIERUL ALA KLUMEA SA NU MAI FIE NEVOIE SA SCRIU IAR RECLAMATIE!!!!
Sus In jos
bogdanzidane9595

bogdanzidane9595


Mesaje : 16
Data de înscriere : 10/04/2009

RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 7:11 pm

ba tu teai gandit cand ai facut regula 16 poi ba u nu trebe sa asiguri la jukatori aceiasi echipa u trebe sa lae asiguri un loc in urmatoarea editie daca ei vor asa unu care are nucastel sau o echipa mai slaba nu o sa castige niciodata competitia si la un momendat nu o sa mai ai nicun om care sa accepte sa joace cu echipe mici cand u asiguri si un lot supper la echipele mari mai gandeste ba cand faci regulile astea
Sus In jos
zwzy
Admin
Admin
zwzy


Mesaje : 140
Data de înscriere : 10/03/2009

RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 9:16 pm

bogdanzidane9595 a scris:
ba tu teai gandit cand ai facut regula 16 poi ba u nu trebe sa asiguri la jukatori aceiasi echipa u trebe sa lae asiguri un loc in urmatoarea editie daca ei vor asa unu care are nucastel sau o echipa mai slaba nu o sa castige niciodata competitia si la un momendat nu o sa mai ai nicun om care sa accepte sa joace cu echipe mici cand u asiguri si un lot supper la echipele mari mai gandeste ba cand faci regulile astea


doamneeee... ba baiatule tu intelegi ceva din ce zici acolo???? Smile)) daca esti bun o sa castigi.... ia lectii de la cel cu totenham sau de la toti.... tu nu vezi ca esti singurul care te plangi????? Smile) daca erai asa bun cum te crezi taceai din gura si jucai, si castigai tot ce se poutea.... dar.....
Sus In jos
zwzy
Admin
Admin
zwzy


Mesaje : 140
Data de înscriere : 10/03/2009

RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 9:18 pm

bogdanzidane9595 a scris:
ba tu teai gandit cand ai facut regula 16 poi ba u nu trebe sa asiguri la jukatori aceiasi echipa u trebe sa lae asiguri un loc in urmatoarea editie daca ei vor asa unu care are nucastel sau o echipa mai slaba nu o sa castige niciodata competitia si la un momendat nu o sa mai ai nicun om care sa accepte sa joace cu echipe mici cand u asiguri si un lot supper la echipele mari mai gandeste ba cand faci regulile astea



si tu te plangi ba asta ca ai echipa mica??? Smile))) ce ai vrea tu sa ai manchester barcelona???? Smile)) daca esti bun castigi cu orice echipa nu numai cu manchester..... Smile))
Sus In jos
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:01 pm

zwzy a scris:
Ce draq fisier ai facut ma??? Stau oameni astia numai pe capul meu, ca nu e bun fisierul... si ca ti`au zis si le`ai zis ca ai treaba... asa admin.... nu se ocupa de campionatul lui si mai are pretentii la jucatori ca nus seriosi... aseara vine unu` imi zice ca el are in plus Robinho si Farfan... acum de dimineata altu ca el nu are Robinho si Farfan... i`am zis sa vb cu cel care a facut fisierul si cica am vb dar mi`a zis sal las ca are treaba.... asa admin, asa jucatori... nu inteleg dc mai ai pretentii sa fie numai jucatori seriosi, dar...... mie tot la fel..... nu imi marisei vreo 7 jucatori cu cat trebuia, nu imi bagasei un jucator, imi mai scazusei ovr la 2..... daca tot cauti staff, cauta macar unu care stie sa faca fisier klumea, nu.....

SI LUCREZA SI TU FISIERUL ALA KLUMEA SA NU MAI FIE NEVOIE SA SCRIU IAR RECLAMATIE!!!!
Imi bag pla in el de fisier... o sa caut unu care site sa faca... si o sa ma ajuti si u ... si lu ala i-am zis ca am treaba pt ca lucram la noile bannere dp site fmm Evil or Very Mad


Ultima editare efectuata de catre scotianu' in Lun Apr 13, 2009 10:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
scotianu'
Admin
Admin
scotianu'


Mesaje : 201
Data de înscriere : 09/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:09 pm

"nu se ocupa de campionatul lui" nu cred ca nu am facut nimic pt campionatul asta Wink sau poate ai dreptate numai tu ai facut tot... si io am stat degeaba... Wink
Sus In jos
https://fg09.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!   RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
RECLAMATIE LA ADRESA ADMINULUI "SCOTIANU"!!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatii la adresa moderatorilor
» Reclamatii la adresa jucatorilor
» Fara "DA" si "NU"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FG09 :: Reclamatii :: Reclamatii-
Mergi direct la: